ילון סטודיו G
 
 
 
 
התקשרו לילון סטודיו G
053-5983941
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קצת עלינו

 
 
לקראת החתונה שלכם אתם מחפשים שקט נפשי אמיתי, ספק שיכול לתת לכם את התחושה שבאמת יש לכם על מי לסמוך וביום החתונה שלכם הכול ייצא בול כמו שתכננתם. וזה בול מה שאנחנו ב- ילון סטודיו G מעניקים לכם.
 

כי יש לנו ניסיון של שנים. גדלנו לתוך התחום.

 
תרשו לי לספר קצת על עצמי. קוראים לי ילון. אני בן 35+ 2 ואני מתגורר בנס ציונה. אפשר להגיד שאת חיידק הצילום חטפתי מאבא שלי. כבר מגיל קטן הייתי מלווה אותו לעבודה שלו. הוא היה המנהל של האולפנים הגדולים פרג', ברחוב דיזינגוף בתל אביב. ואז זה קרה, ממבט ראשון.
 

כי יש לנו אהבת אמת למקצוע

 
אני זוכר את עצמי יושב שם בסטודיו ומתאהב בקסם של המצלמה, מתמכר לרעש של הקליק כשאבא לוחץ על הכפתור, מתלהב בכל פעם מחדש מהאור של הפלאש. כך עברו להם הימים, ובשנת 1992 אבא שלי החליט לצאת לדרך עצמאית ופתח סטודיו לצילום בנס ציונה. הדרך שלי להצטרף לסטודיו היתה קצרה.

לקחתי את אחי, טלמון, שהיה שותף לתשוקה שלי לעולם הצילום. הגענו להסכמה שאת המורשת המשפחתית של אבא שלי, חייבים להמשיך. כי לא בכל יום פוגשים אנשים עם כל כך הרבה אהבה ותשוקה לעולם הצילום, ובעיקר – לצילום אירועים מרגשים.
 

כי לאירוע שלכם אנחנו מביאים יותר

 
כשאתם רואים אותנו באירוע – זה לא רק הציוד המקצועי שאתם רואים, אלא הרבה מעבר לזה – אנחנו מביאים רקע עשיר בתחום הצילום והפקת האירועים, אהבה ענקית לאנשים ולמה שאנחנו עושים וחשוב לא פחות - חשיבה גמישה ופתרונות יצירתיים לכל עניין שיצוץ במהלך יום הצילומים שלנו.
 
נשמח ללוות אתכם ביום המיוחד בחייכם ולהעניק לכם שירות ששם את הפוקוס עליכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך האתר או פשוט להתקשר: 053-5983941
 
 
 
ילון סטודיו G